Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencilerine yönelik düzenlenen oryantasyon programında Yüksekokul Müdürü Doç Dr. Nihal DOĞAN, Öğretim Görevlileri Ali Kemal KEMER, M. Abdullah SÜMMEN,  Fuat BAYRAM, BERKER ÇİFTÇİ ve Okutman Pınar KABASAKALOĞLU öğrencileri AİBÜ ve Mengen MYO hakkında bilgilendirdi. 

Programda Mengen MYO ve Mengen Halk Eğitim Merkezi ile yapılan protokol çerçevesinde ücretsiz olarak açılması planlanan “Halk Oyunları, Latin dans, Tiyatro, Gitar, Keman, Plates, Fransızca vb.” kurslar hakkında bilgiler Halk Eğitim Müdürü Muharrem ÇEVİK, Müdür Yardımcısı Ahmet ÇEVİK tarafından verildi.

Ayrıca programda  Abant İzzet Baysal Felsefesini Anlama ve Yaşatma Topluluğu, Üniversitemizin kurucusu İzzet Baysal'ı Öğr. Gör. Sıdıka KİLİTÇİ'nin danışmanlığında yürütülen bir seminer ile tanıttılar.

Oryantasyon sonunda öğrencilere Öğr. Gör. Zühal ÖZDEMİR, Aşçılık Programı öğrencileri Esra ALATAŞ, Muharrem YEŞİLÇİMEN, Özlem DURAK Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri Ebru Yanık, Zeynep ÇINAR ve Esma GÜRÜLER tarafından hazırlanan beş çayı menüsü ikram edildi. Oryantasyon programına katılan Mengen Belediye Başkanı Turhan BULUT öğrenciler ile yakından ilgilenerek, eğitim hayatlarında başarılar diledi. 


ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ - MENGEN MESLEK YÜKSEKOKULU - AŞÇILIK PROGRAMI © 2017 Sayfa Başı